ICON –bez BÓLU, bez borowania – szybki sposób na pozbycie się białych plam

ICON- to innowacyjna metoda leczenia, którą oferujemy w gabinetach Studio Uśmiechu. Pozwala ona na usunięcie białych plamek z powierzchni zęba oraz powstrzymanie początkowej próchnicy. I to wszystko bez borowania i bez bólu.

Czym jest ICON?

ICON to pierwszy na świecie produkt, dzięki któremu możemy usunąć białe plamy oraz zatrzymać próchnicę bez użycia wiertła i bez znieczulenia. Jest to płyn, który dzięki swoim unikalnym właściwościom załamania światła skutecznie usuwa białe plamy. Dodatkowo wnikając w mikroporowatości zdemineralizowanego szkliwa zamyka je i tworzy izolującą barierę odporną na działanie kwasów i bakterii. Dzięki temu hamuje rozwój początkowej próchnicy.

Zabieg jest łatwy, całkowicie bezbolesny i trwa około 30 minut.

Zalety stosowania ICON:

  • Efekt estetyczny widoczny od razu po zabiegu
  • Brak borowania, brak znieczulenia
  • Zatrzymanie wczesnej próchnicy bez utraty zdrowych tkanek zęba
  • Przedłużenie długości życia zęba


Profesjonalne wybielanie zębów

Wybielanie zębów w gabinetach Studio Uśmiechu to zabieg nieinwazyjny i bezpieczny. W zależności od struktury szkliwa można uzyskać 2-3 krotnie jaśniejszy kolor, który utrzymuje się od 1 do 3 lat w zależności od nawyków żywieniowych. Zabieg może być przeprowadzony u każdego powyżej 16 roku życia.

Odzyskana biel zębów spowoduje nasze lepsze samopoczucie i atrakcyjniejszy wygląd. Przebarwienia są nieuniknione ale dzięki nowoczesnym metodom wybielania możemy o nich zapomnieć i z powrotem cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem